Op zondagmiddag 3 juli gaan we een mooi buitenconcert verzorgen in de pastorietuin in Schijf. Het concert begint om 13:00 als de weergoden ons goed gezind zijn en bij heel slecht weer moeten we het concert uitstellen naar een andere datum. De toegang is gratis maar er is altijd gelegenheid om onze vereniging financieel te steunen.

KleinKunst is het opleidingsorkest van onze vereniging en staat onder leiding van Rita Baptista. Het is een kleine groep muzikanten maar ze maken prachtige muziek en daar is KNA heel erg trots op.

Donderslag is onze slagwerkgroep en staat sinds oktober 2021 onder leiding van Edwin Verhoeven. We zijn ook direct een nieuwe weg ingeslagen nadat we eerst wat stages hadden gedaan bij andere slagwerkgroepen. Bij deze stages hebben we kunnen proeven van het melodisch slagwerk en de samba. Vol inspiratie en ambitie zijn we aan de slag gegaan en op dit concert laten we voor het eerst onze nieuwe stijl horen.

Kom gezellig naar de pastorietuin in Schijf en luister naar ons concert!

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.